Moja strecha je krajšia ako tvoja

Hľadá sa najkrajšia šikmá strecha Tondach. Súťažte s nami o finančné výhry v hodnote až 2 700 Eur!  Stačí len prihlásiť svoju strechu na webovej stránke www.najkrajsiastrecha.sk

Moja strecha je krajšia ako tvoja

Ako sa môžete zapojiť?

  • Ste vlastník alebo realizátor strechy Tondach zhotovenej v období od 1.1.2018 do 31.12.2020 na území SR.
  • Zaregistrujte sa v termíne 1.2. - 31.3.2021 v jednej z troch kategórií: novostavba, rekonštrukcia, remeselná práca (ak ste pokrývač). Vyplňte povinné údaje, nahrajte fotografie objektu a strechy a ste v hre.
  • Hlasovanie o najkrajšiu strechu prebehne v období od 1.2.2021 do 31.3.2021. Čím skôr sa prihlásite, tým viac času budete mať na získanie hlasov. Nezabudnite zdieľať svoju strechu s priateľmi na sociálnych sieťach.
  • Víťazmi kategórií novostavba a rekonštrukcia sa stanú 3 stavby s najvyšším počtom hlasov, ocenené sumou 500, 200 a 100 Eur. O víťazoch v kategórii remeselná práca rozhodne odborná porota najneskôr 15.4.2021.
  • Každý hlasujúci sa zapája do žrebovania o poukaz na nákup elektroniky v hodnote 100 Eur.

Strechy s keramickou krytinou Tondach možno nájsť v každej slovenskej obci. „Počet striech s pálenou krytinou Tondach každoročne rastie. Naším zámerom bolo uľahčiť stavebníkom rozhodovanie, aký model či povrchovú úpravu škridly zvoliť. Túto súťaž sme sa rozhodli vyhlásiť, aby sme podporili chuť Slovákov inšpirovať sa navzájom,“ hovorí Michal Dobrovodský, produktový manažér pre značku Tondach.

Pocta poctivému remeslu

Špeciálna kategória - remeselná práca – je určená výhradne pre profesionálnych realizátorov striech. „Cieľom tejto súťaže bolo nielen poukázať na široké estetické možnosti, ktoré keramická krytina ponúka, ale zároveň vzdať hold súčasnému pokrývačskému remeslu,“ dopĺňa Michal Dobrovodský.

Realizátori môžu registrovať neobmedzený počet striech zhotovených na území Slovenskej republiky v období od 1.1.2018 do 31.12.2020 na území SR. Každá realizácia bude posudzovaná odbornou porotou podľa nasledovných kritérií:

  • odbornosť pokládky podľa platných predpisov a technologických podmienok spoločnosti Wienerberger vrátane použitia doplnkov Tondach,
  • celkový dojem z riešenia strechy v súvislosti so zasadením do krajiny.

O víťazoch v kategórii remeselná práca rozhodne odborná porota najneskôr 15.4.2021. Tri víťazné diela budú ocenené sumou 500, 200 a 100 eur.

Odbornú porotu tvoria: predseda Cechu strechárov Slovenska, odborník na strechy a pokrývač, produktoví manažéri a špecialisti značky Tondach a marketingové oddelenie spoločnosti Wienerberger.

Fotografie pokládky krytiny | Vzorový e4 dům | Wienerberger

Kompletné pravidlá súťaže nájdete tu.