Pálené škridly Tondach pre rodinné domy

Prečo pálená škridla

Pálené škridly Tondach sú vhodné ako pre novostavby, tak aj pre rekonštrukcie rodinných domov. Tondach je čisto prírodný produkt. Ponúka komplexný strešný systém vrátane potrebných doplnkov so zárukou 33 rokov.

Výhody pálenej škridly a jej použitia na strechu domov a RD

Vďaka svojej všestrannosti je strešná krytina Tondach vhodná na strechy stavieb všetkých druhov. Dokonale zachová ráz historických budov, ale rovnako dobre sa uplatní i v modernej architektúre a ako materiál  na strechu domov a RD. Ponuka možnosti strešných krytín Tondach vytvára takmer nekonečnú škálu možností, škridly sú v cenovo dostupných variantoch, pre každý typ strechy a charakter domu.  Menované výhody pálenej škridly Tondach len potvrdzujú ich vhodnosť na strechu RD.

Čo by ste mali vedieť pre správny výber strešnej krytiny

Prečo si vybrať pálenú škridlu na strechu domu

Pálená škridla je ideálnym materiálom na strechu RD

Pálená škridla Tondach zaručí spokojnosť po celé generácie. Výhodou škridly je v tomto prípade jej precízne spracovanie na vysokej remeselnej úrovni, ktoré vytvára trvácnu krytinu pre strechy domov a rodinných domov bez akejkoľvek údržby s overenou životnosťou 100 rokov. Preto je škridla obľúbeným materiálom na strechy RD.

Aké sú výhody škridly?

Kvalitné prírodné pigmenty a náročná technika vypaľovania garantujú nemennosť a bezkonkurenčnú farebnú stálosť všetkých pálených škridiel Tondach. Ďalšou výhodu pálených škridiel je ich odolnosť voči kyslým a zásaditým látkam, takže vtáčí trus ani kyslé dažde nenarušia jej povrch a okrem farebnosti si zachová svoju kvalitu.

Pálené škridly z prírodného materiálu

Škridly Tondach sú vyrobené z prírodného materiálu - hliny, bez chemických prísad, za prítomnosti štyroch elementov – zeme, vody, vzduchu a ohňa. Pálená škridla Tondach je ocenená európskym certifikátom kvality „natureplus“.  Spolu so strešným príslušenstvom tvoria overené systémové riešenie.