Súťaž OKOLO NÁS

Milí študenti, aj tento rok vám prinášame súťaž pre všetkých tých, ktorí majú chuť zdokonaliť svoje kvality a urobiť dobrú vec. Tento ročník súťaže sa nesie v znamení nových pravidiel a je sa naozaj na čo tešiť. Zadanie je celkom jednoduché! Zabavíš sa, spoznáš lepšie svoje okolie, priložíš ruku k dielu a navyše? ... staneš sa triednym machrom. 🙃

Prihlás sa do našej súťaže a vyhraj hneď 3x!

Si študent strednej školy so zameraním na staviteľstvo alebo krajinnú tvorbu? Táto súťaž je ako stvorená pre teba. Pômože ťa pripraviť do praxe a zároveň odmení nielen teba, ale aj celú tvoju triedu. Nestačí? Navyše, bude ťa hriať pocit, že urobíš dobrý skutok, ktorý je na nezaplatenie. Do súťaže sa môžeš zapojiť ako jednotlivec, alebo spolu so svojimi spoložiakmi ako tím. Tak neváhaj a ukáž čo je v tebe! 

Nové pravidlá, nový zážitok! 👏

Poďme na to...

Zadanie je jednoduché: Zabav sa, spoznaj svoje okolie a pomôž svojmu mestu.

Nájdi projekt v tvojom okolí, ktorý by si podľa teba zaslúžil renováciu, alebo miesto, kde by sa dal tvoj projekt využiť ako novinka.

Navrhni jeho "premenu" či realizáciu. Priprav vizualizáciu ako by mal objekt po tvojej úprave vyzerať.

Výherný projekt dostane reálne kontúry a s tvojou pomocou ho aj zrealizujeme. Vybranú inštitúciu skontaktujeme a projekt po dohode všetkých potrebných náležitostí zrealizujeme. K dielu môžete priložiť ruku aj vy ako trieda, pár hodín praxe a dobrý pocit môžete len a len zúročiť.

Trojnásobná odmena pre teba a tvojich spolužiakov!

Na výhercu a jeho spolužiakov čaká trojnásobná odmena:

  • Školský výlet podľa vlastného výberu
  • Lístky do siete kín CINEMAX pre celú triedu
  • Dobrý pocit z dobrého skutku

Ako na to?

Attractive young female tourist is exploring new city. Redhead woman pointing finger and holding a paper map in a warm sunny day. Urban lifestyle concept.

Ak rád tráviš voľný čas prechádzkami vo svojom okolí, máš iste prehľad čo sa kde v tvojom okolí nachádza, čo ťa zaujme a čo naopak zarazí. Zapoj svoju fantáziu a vži sa do role záchrancu. Určite ti záleží na mieste, v ktorom žiješ. Pre prebádanie okolia môžeš so sebou stiahnuť aj svojich spolužiakov, iste sa dobre zabavíte. 😊

Zamysli sa na chvíľu a predstav si v mysli mapu mesta, v ktorom študuješ, či dediny, v ktorej bývaš. Máš? Prebehla ti hlavou myšlienka pre nový nápad? Dom pre seniorov, ktorí majú klzký alebo rozbitý terén? Chýba im oáza odpočinku, alebo ľahší prístup pre chorých a imobilných? 

Videl si škôlku, kde chýba bezpečné, či nové miesto pre hry? To všetko sa ráta!

Výber exteriéru je len na tebe!

Čo všetko potrebuješ vedieť pre návrh tvojho projektu?

maximálna rozloha projektu pre realizáciu, či opravu je do 80 m2

✔ podmienkou je použiť výlučne produkty značky Semmelrock 

✔ okrem dlažobných prvkov je možné využiť aj ďalší sortiment v ponuke ako sú plotové systémy, schody, obrubníky, fantázii sa medze nekladú

✔ nezabúdaj na funkčnosť využitia prvkov s ohľadom na vybraný projekt  

Priebeh súťaže

  • Najneskôr do 28.2.2024 vyplň jednoduchý formulár a nahraj svoj projekt. 
  • S výsledkom ťa nenecháme dlho čakať, víťazný projekt vyhlásime už 15.3.2024.

Viac informácií o súťaži sa dočítaš v Štatúte súťaže

Partneri súťaže

Kalkulácia materiálu

Nechajte si vypracovať profesionálny nápočet materiálu na vašu stavbu spolu s cenovou ponukou.

Produkty

Vyberte si zo širokého portfólia produktov Wienerberger.