Fotografia referencie jednodomu v obci  Tomcany 06

Kvalitná, pekná, dlhotrvácna. Chcete aj vy takúto strechu?

Výber strechy je jednou z najdôležitejších investícií. Ak si zvolíte nekvalitnú krytinu, strecha toho veľa nevydrží. Keď si ale vyberiete stabilný materiál, ako je keramická škridla, strecha vám bude bez problémov slúžiť dlhé roky. Ostáva už len vypovedať otázku, na aký model strešnej krytiny sa spoľahnúť?

 

Nie je strecha ako strecha

Nie je strecha ako strecha

Mať kvalitnú strechu sa dnes vypláca. Máme teraz na mysli naozaj kvalitnú strešnú krytinu. Hlavne u nás, v našich premenlivých klimatických podmienkach, sa akosť cení dvojnásobne. O kvalite strešných tašiek vás, samozrejme, chcú presvedčiť všetci predajcovia, na ktorých natrafíte. Čo všetko by ste si mali pri výbere strechy odkontrolovať?
 
Vysokokvalitná strecha by mala byť odolná voči pôsobeniu ultrafialového žiarenia a mrazu, snehu a krupobitiu, proti mechanickému tlaku, pričom štandardom je nehorľavosť a mrazuvzdornosť. Ďalším, nemenej dôležitým detailom je, aby farba krytiny mala aj po určitom období svoju stálosť. Nikto nechce mať po cca. piatich rokoch vyblednutú strechu, že? Pamätajte, že v prípade pochybných materiálov, akým je napríklad plech, môžete o spomenutých výhodách len snívať.
 

Tondach, resp. garancia kvality

Nie, spoločnosť Tondach vás nebude zvádzať neočesanými sloganmi. Táto značka je na „trochu“ inej úrovni, za ktorou sa skrývajú dlhoročné skúsenosti s kopou spokojných užívateľov. Predovšetkým strešné krytiny spod rúk tejto spoločnosti sa prezentujú výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami, vysokou odolnosťou, coolovým vzhľadom a najmä bezkonkurenčnou životnosťou. Škridle sa vyrábajú len z hliny a vody, ktoré sú pri teplote 1000 °C za prístupu vzduchu vypálené na vysoko odolnú krytinu do akéhokoľvek počasia. Aby toho nebolo málo, firma Tondach na všetky strešné systémy poskytuje nadštandardnú, až 33 ročnú záruku
 
Ak sme vás stále nepresvedčili, pozrite si video, v ktorom vám priblížime všetky výhody šikmej strechy.
 
 

Figaro 11 a Samba 11, alias kvalita popretkávaná eleganciou

Tondach svojim zákazníkom dlhoročne ponúka širokú škálu vysokokvalitných a trvanlivých strešných škridiel s rôznymi povrchovými úpravami a farebnými variáciami. Je preto našou povinnosťou šíriť o modeloch krytín Tondach čo možno najviac potrebných informácií. Dnes sme si tak na paškál zobrali dva typy škridiel, ktorých extravagancia by sa iste hodila aj na ten váš dom. Ale nepredbiehajme. 
 
 
 
Samba 11

O nič škaredšia od škridly Figaro 11 nie je ani Samba 11, ktorá je dokonca ešte o čosi praktickejšia. Hlboké odvodňovacie drážky veľkoformátovej posuvnej škridle umožňujú použitie aj na domy typu bungalov, so sklonom strechy už od 12°. 

 
Figaro 11

Začnime pálenou strešnou krytinou Figaro 11, ktorá svojím nadčasovým dizajnom uspokojí všetkých tých, ktorí majú vzťah k trendovej nezávislej architektúre. Ide o veľkoformátovú krytinu moderného tvaru, ktorá má hladký povrch, strohé tvary a skvostné, pravouhlé línie. Tieto škridle nie sú len pekné, ale aj užitočné. Šikovné drážky vo vertikálnom i horizontálnom smere zaisťujú dokonale bezpečnú ochranu v náročných klimatických oblastiach

 

Nemusíte pohnúť ani prstom

Tondach svojim zákazníkom dlhoročne ponúka širokú škálu vysokokvalitných a trvanlivých strešných škridiel s rôznymi povrchovými úpravami a farebnými variáciami. Je preto našou povinnosťou šíriť o modeloch krytín Tondach čo možno najviac potrebných informácií. Dnes sme si tak na paškál zobrali dva typy škridiel, ktorých extravagancia by sa iste hodila aj na ten váš dom. Ale nepredbiehajme. 
 
 
 
To, pre ktorý model a typ strechy sa v konečnom dôsledku rozhodnete, je iba na vás. Vyberať môžete z naozaj farebnej palety strešných krytín. Pamätajte ale, že stavba domu má niekoľko etáp. Niektoré zvládate spraviť svojpomocne, niektoré nie. Práve strecha je časť domu, ktorú si svojpomocne dokážete skonštruovať len ťažko, pričom aj Tondach to v žiadnom prípade neodporúča. 
 
Odborníci zo spoločnosti Tondach vám nielenže poradia vhodnú strešnú krytinu pre váš dom, ale dokážu zabezpečiť aj výber prevereného klampiara či tesára. Vďaka dlhoročným skúsenostiam na trhu v oblasti stavebníctva tak spoločnosť dokáže poskytnúť naozaj plnohodnotný servis. Vám teda stačí si už len naozaj vybrať tú správnu krytinu.