Rekonštrukcia strechy

Fotografia referencie jednodomu v obci Trencianske Mitice 03

Nečakajte, kým sa strecha vášho domu na jar ozve...

Vedeli ste, že funkčnosť strechy by ste mali kontrolovať aspoň raz do roka?
Zima je nepriateľom strešných krytín. Každá, aj tá najkvalitnejšia strecha či strešná krytina, má svoju životnosť. Na väčšine starších rodinných domov na Slovensku so šikmou strechou sa nachádza staršia strešná krytina, ktorá už nespĺňa svoju funkciu. Zatekanie, poškodená krytina, i únik tepla sú znakom, že s vašou strechou treba niečo urobiť. Čím skôr, tým menšie škody a náklady v budúcnosti.

Riešenie zatekajúcej strechy

Riešením môže byť rekonštrukcia strechy. I keď sa môže zdať finančne a organizačne náročná, neodkladajte ju, predídete vážnejšiemu poškodeniu strešnej konštrukcie. Nová strecha bude nielen funkčná, ale aj zlepší vizuálny vzhľad celého domu. Ak uvažujete o predaji, môžete tak zvýšiť hodnotu vášho domu a počet záujemcov o dom a skrátiť tak čas predaja. Vyhnite sa polovičným riešeniam  - problém iba oddialia a v konečnom dôsledku predražia.

Prečo Tondach

Vyberte si strešnú krytinu ktorá pretrvá

Výnimočné vlastnosti a výhody prírodnej keramickej krytiny ako napr. zdravotná nezávadnosť, bezplatné poradenstvo a 33 ročná záruka predurčujú krytinu TONDACH na to, aby sa stala vašou voľbou. Jediné, čo treba urobiť, je kontaktovať nášho strešného špecialistu, ktorý sa o všetko postará:

  • bezplatne skontroluje vašu strechu
  • navrhne to najvhodnejšie riešenie
  • poradí pri výbere krytiny a príslušenstva
  • zdarma vyhotoví cenovú ponuku a vypočíta potrebné množstvo materiálu
  • odporučí spoľahlivého dodávateľa a skúsenú realizačnú firmu.

Dbajte na povrch krytiny

kvalita povrchovej úpravy

Dbajte na povrch - kvalita povrchovej úpravy najčastejšie vplýva na schopnosť odolávať poveternostným vplyvom a agresívnym vplyvom prostredia. Krytina  TONDACH plní hydroizolačnú funkciu, chráni proti vode v rôznych skupenstvách, teplotným zmenám a slnečnému žiareniu.

Záruka a servis - výrobca by mal poskytovať záruku kvality strechy. TONDACH ponúka na svoje výrobky 33 ročnú záruku.

Rozmanitosť produktov zaručuje, že si pre váš krov vyberiete ten správny typ škridly.

Investovať do kvalitnej krytiny sa oplatí – dajte prednosť produktom, ktoré sú preverené rokmi skúseností, majú potrebné osvedčenia a certifikáty. Kvalitný ucelený systém od jedného výrobcu dáva záruku istoty, že sa nestanú nechcené poruchy, ktoré sú najčastejšie spôsobené náhradami originálnych systémových komponentov alebo nesprávnou montážou.

 
àüp

Potrebujete poradiť?

Potrebujete novú strechu? Nechajte si zadarmo poradiť a získate nielen profesionálne poradenstvo priamo u Vás doma, ale aj ďalšie bezplatné služby a výnimočné zľavy.

Špecialista na strechy Tondach

Kalkulácia materiálu

Nechajte si vypracovať profesionálny nápočet materiálu na vašu stavbu spolu s cenovou ponukou.

Produkty

Vyberte si zo širokého portfólia produktov Wienerberger.