Vzorková záhrada

Fotografia vzorkovej záhrady v Seredi

Príďte sa inšpirovať do vzorkovej záhrady Semmelrock v Seredi

V našej vzorkovej záhrade uvidíte nápady pre stvárnenie terás, záhradných chodníkov, vchodov do domu a iných miest a ukážeme vám príklady použitia palisád, obrubníkov, ohraničení a schodov.

Príďte načerpať inšpiráciu a navštívte našu vzorkovú záhradu. V prípade záujmu aj o konzultácie a odborné poradenstvo vám odporúčame vopred si dohodnúť termín osobného stretnutia s pracovníkmi oddelenia technického poradenstva v pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod. na telefónnom čísle +421 31 285 53 11.

Dlažba aj záhradné riešenia na dotyk

V našej vzorkovej záhrade uvidíte nápady pre stvárnenie terás, záhradných chodníkov, vchodov do domu a iných miest a ukážeme vám príklady použitia palisád, obrubníkov, ohraničení a schodov.

Keď si idete kúpiť nové oblečenie, je pre vás úplne samozrejmé, že si ho vyskúšate, ohmatáte a porovnáte. To, čo textilný priemysel využíva už od nepamäti, chce teraz využiť aj Semmelrock. Vo vzorkovej záhrade môžete pozerať, porovnávať aj vyskúšať na dotyk. Ktorá dlažba sa najlepšie hodí do vašej záhrady, ktorá farba sa vám páči najviac. Semmelrock vám prináša inšpirácie pre stvárnenie terás, chodníkov, námestí a rôznych iných miest. Nájdete tu aj možnosti stvárnenia a uloženia palisád a schodov.

Priamo na mieste dostanete odpovede na vaše otázky od našich pracovníkov. Odporúčame vám dohodnúť si s niektorým z našich zamestnancov stretnutie, aby si pre vás mohli nájsť čas potrebný pre vaše rozhodnutie.

Adresa vzorkovej záhrady Semmelrock:

Trnavská 3728
926 01 Sereď
Slovenská republika

Otvorená je nepretržite po celý rok, 24 hod. denne.

Záhrané riešenie s betónovu, tehlovou dlažbou a dlažbami Penter

Kalkulácia materiálu

Nechajte si vypracovať profesionálny nápočet materiálu na vašu stavbu spolu s cenovou ponukou.

Produkty

Vyberte si zo širokého portfólia produktov Wienerberger.