Špecialista na rekonštrukciu strechy

Špecialista na rekonštrukciu strechy

OBJEDNAŤ

Služba v 3 jednoduchých krokoch

Dizajn bez názvu - 2

Dohodnutie termínu 

Dizajn bez názvu - 1

Zhodnotenie stavu strechy

Dizajn bez názvu - 3

Odporučenie realizácie

S čím vám špecialista strechy pomôže a ušetrí čas v prípravnej fáze?

Zhodnotenie stavu strechy Špecialista zhodnotí stav strechy priamo u vás doma, prípadne potreby zabezpečí zameranie vašej strechy.

Poradenstvo pri výbere krytiny Navrhne optimálne riešenie s výberom vhodnej krytiny na základe vašej predstavy a technických možností strechy.

Bezplatná a nezáväzná cenová ponuka Poskytne vám nezáväznú a bezplatnú cenovú ponuku.

Odporúčanie certifikovaných pokrývačov Špecialista vám môže odporučiť skúsených profesionálov, ktorí majú certifikáciu a zaručujú vysokú kvalitu práce.

Vhodná krytina na rekonštrukciu strechy teraz za zvýhodnenú cenu

Steinbrück

Farby: prírodná, Engoba červená, Engoba medeno hnedá, Engoba antik, Engoba čierna

Contiton 9

Farby: Terakota, Engoba medeno hnedá, Engoba hnedá, Engoba čierna

Twiston 9

Farby: Terakota, Engoba medeno hnedá, Engoba hnedá, Engoba čierna

Contiton 16

Farby: Prírodná, Engoba červená, Engoba medeno hnedá, Engoba hnedá, Engoba čierna

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu

+421

Otázky a odpovede

Pomocou formulára alebo zavolaním na zákaznícku linku 0800 300 700 nám necháte základné údaje. Náš špecialista vás budeme do 48 hodín kontaktovať, kde si upresníte vašu požiadavku a rozsah plánovanej rekonštrukcie. Na základe toho, si potom dohodnete ďalšie kroky.

Najdôležitejším parametrom pri výbere krytiny je sklon strechy. Pri každom type škridly je udávaný bezpečný sklon krytiny, ktorý nám určuje na aký sklon strechy je krytina vhodná, prípadne aké sú potrebné doplnkové opatrenia. Náš Špecialista na strechy vám odporučí typ krytiny na základe sklonu a tvaru strechy, využívania podkrovia a oblasti, v ktorej sa strecha nachádza.

Špecialista vizuálne skontroluje stav krovu a zameria sa hlavne na poškodenia hnilobou, drevokaznými hubami či hmyzom. Ďalej preverí rovnosť krovu tak, aby bola zabezpečená správna pokládka krytiny.

Bezplatná cenová ponuka je vypracovaná priamo pre vás na základe odborných odporúčaní nášho Špecialistu a vašich požiadaviek. Základná cenová ponuka obsahuje všetky prvky pre strešný systém Tondach. V prípade záujmu je možné po dohode so Špecialistom zabezpečiť aj cenovú ponuku na prácu a iný materiál týkajúci sa rekonštrukcie strechy. Doba vypracovania cenovej ponuky je individuálna, vždy sa snažíme zabezpečiť cenovú ponuku v čo najkratšom termíne. 

Nami odporúčaní pokrývači prechádzajú pravidelnými školeniami, takže sú vždy oboznámení s najnovšími poznatkami z oblasti striech a majú niekoľkoročné skúsenosti s pokládkou našej krytiny.

Kalkulácia materiálu

Nechajte si vypracovať profesionálny nápočet materiálu na vašu stavbu spolu s cenovou ponukou.

Produkty

Vyberte si zo širokého portfólia produktov Wienerberger.