Podpora stredných škôl banner

Podpora stredných škôl

Mladí študenti a kvalitný materiál, to je ideálne spojenie pre dokonalú spoluprácu. Ak je aj pre vás poctivé remeslo a kvalita to pravé a ak vás hreje pocit z dobre vykonanej práce, ste tu správne. Na to, aby sa z vašich študentov stali experti vo svojom odbore, prinášame vám príležitosť podporiť vaše cenné rady a skúsenosti, praxou, ktorá je pre ich budúcnosť najviac dôležitá. Urobme spolu dobrú vec. My prispejeme vám a vy a vaši študenti prinesú svetu kvalitnú prácu a výsledok. Nech sa páči, vyberte si z našej ponuky a my sa postaráme o ostatné.

Ponuka spolupráce

Dodanie stavebného materiálu

Potrebujete materiál na edukačné účely, cvičenia, či motivačné súťaže?

Workshop

Chceli by ste sa dozvedieť viac o práci s našim stavebným materiálom? Rád vás navštívi náš tím expretov, k dispozícii máme aj pútavé prezentačné videá. V prípade záujmu radi prevezmeme úlohu odborného garanta pri súťažiach na vašej škole.

Exkurzia

Raz vidieť, je lepšie ako sto krát počuť. Ponúkame vám možnosť exkurzie v našich výrobných závodoch, v Seredi, Zlatých Moravciach a Boleráze, spojenú s odbornou prednáškou.

Prezentačné a edukačné materiály

Vzorky, stojany produktov, plagáty, letáky, či iné edukačné materiály? Vieme vám zabezpečiť aj toto a k tomu vám ponúkame pracovné oblečenie ,či pracovné pomôcky s našimi logami.

Iné

Businesswoman is talking about new project in the meeting room. Her team is sitting around a table and listening their manager carrefully.

Ak ste si nevybrali ani jednu z ponúkaných možností a času na prípravu aktivít pre študentov je málo, pomôžeme vám ušiť na mieru projekt ako súťaž, či inú zaujímavú aktivitu.

Kalkulácia materiálu

Nechajte si vypracovať profesionálny nápočet materiálu na vašu stavbu spolu s cenovou ponukou.

Produkty

Vyberte si zo širokého portfólia produktov Wienerberger.