Podpora stredných škôl banner

Podpora stredných škôl

Mladí študenti a kvalitný materiál, to je ideálne spojenie pre dokonalú spoluprácu. Ak je aj pre vás poctivé remeslo a kvalita to pravé a ak vás hreje pocit z dobre vykonanej práce, ste tu správne. Na to, aby sa z vašich študentov stali experti vo svojom odbore, prinášame vám príležitosť podporiť vaše cenné rady a skúsenosti, praxou, ktorá je pre ich budúcnosť najviac dôležitá. Urobme spolu dobrú vec. My prispejeme vám a vy a vaši študenti prinesú svetu kvalitnú prácu a výsledok. Nech sa páči, vyberte si z našej ponuky a my sa postaráme o ostatné.

Ponuka spolupráce

Dodanie stavebného materiálu

Potrebujete materiál na edukačné účely, cvičenia, či motivačné súťaže?

Workshop

Chceli by ste sa dozvedieť viac o práci s našim stavebným materiálom? Rád vás navštívi náš tím expretov, k dispozícii máme aj pútavé prezentačné videá. V prípade záujmu radi prevezmeme úlohu odborného garanta pri súťažiach na vašej škole.

Exkurzia

Raz vidieť, je lepšie ako sto krát počuť. Ponúkame vám možnosť exkurzie v našich výrobných závodoch, v Seredi, Zlatých Moravciach a Boleráze, spojenú s odbornou prednáškou.

Prezentačné a edukačné materiály

Vzorky, stojany produktov, plagáty, letáky, či iné edukačné materiály? Vieme vám zabezpečiť aj toto a k tomu vám ponúkame pracovné oblečenie ,či pracovné pomôcky s našimi logami.

Iné

Businesswoman is talking about new project in the meeting room. Her team is sitting around a table and listening their manager carrefully.

Ak ste si nevybrali ani jednu z ponúkaných možností a času na prípravu aktivít pre študentov je málo, pomôžeme vám ušiť na mieru projekt ako súťaž, či inú zaujímavú aktivitu.

V prípade záujmu o exkurziu alebo inú formu spolupráce nás kontaktujte na marketing.sk@wienerberger.com.

Kalkulácia materiálu

Nechajte si vypracovať profesionálny nápočet materiálu na vašu stavbu spolu s cenovou ponukou.

Produkty

Vyberte si zo širokého portfólia produktov Wienerberger.