Semmelrock Stein+Design

Semmelrock logo
  • Rozmanité možnosti použitia
  • Koncepčné riešenia vďaka produktovým rodinám
  • Trvanlivosť a ľahká údržba
  • Množstvo rozličných doplnkov

Široká ponuka pre spevnené plochy aj záhradné riešenia

Vďaka širokému sortimentu výrobkov poskytuje spoločnosť Semmelrock riešenia pre všetky spevnené povrchy bez rozdielu ich účelu. Či už ide o záhradu a okolie rodinného domu, príjazdovú cestu, námestie, cestnú komunikáciu, parkovisko alebo chodník, dlažby a doplnky Semmelrock oživia každý priestor pri dodržaní požadovanej funkčnosti a kvality.

Dlažby, platne a doplnky Semmelrock, ako sú ploty a murovacie systémy, schody, palisády a obrubníky, si môžete vybrať v rôznych rozmeroch, textúrach a farbách, aby zodpovedali Vašim kreatívnym nápadom a atmosfére okolia.

Zo širokého sortimentu našich výrobkov si môžete vytvoriť jedinečný priestor podľa svojich predstáv. Či už plánujete obnovu chodníkov, novú terasu, či záhradný bazén, prinášame inšpirácie, ako by to mohlo vyzerať.

VIAC >>

Navrhnite si vlastnú terasu, príjazdovú cestu alebo záhradnú dlažbu s našou novou aplikáciou. Semmelrock GardenVisions vám umožňuje vytvárať vizualizácie prostredia vášho domova s preferovaným dizajnom dlažby alebo platní Semmelrock.

VIAC >>

Nový

Náš aktuálny katalóg produktov

Hľadáte nové inšpirácie?

V našom aktuálnom katalógu nájdete nožstvo riešení, nové formáty a dizajn spevnených plôch - dlažby, platne, ale aj plotové systémy a ďalšie záhradné riešenia. 

VIAC >>

 

Široká sieť predajcov

Získajte cenovú ponuku

V prípade záujmu o cenovú ponuku, aktuálnu dostupnosť produktov alebo informácie o možnostiach dopravy neváhajte osloviť ktoréhokoľvek z našich predajcov. 

VIAC >>

 

Prečo výrobky Semmelrock?