Semmelrock Stein+Design

Semmelrock logo
  • Rozmanité možnosti použitia
  • Koncepčné riešenia vďaka produktovým rodinám
  • Trvanlivosť a ľahká údržba
  • Množstvo rozličných doplnkov

Ponuka dlažby a platní pre spevnené plochy aj záhradné riešenia

Vďaka širokému sortimentu výrobkov poskytuje spoločnosť Semmelrock riešenia pre všetky spevnené povrchy bez rozdielu ich účelu. Či už ide o záhradu a okolie rodinného domu, príjazdovú cestu, námestie, cestnú komunikáciu, parkovisko alebo chodník, dlažby a doplnky Semmelrock oživia každý priestor pri dodržaní požadovanej funkčnosti a kvality.

Dlažby, platne a doplnky Semmelrock, ako sú ploty a murovacie systémy, schody, palisády a obrubníky, si môžete vybrať v rôznych rozmeroch, textúrach a farbách, aby zodpovedali vašim kreatívnym nápadom a atmosfére okolia.

Katalóg Semmelrock 2023: Novinky aj obľúbené klasiky

Predstavujeme vám nový katalóg, v ktorom nájdete množstvo inšpirácií, praktických tipov a návrhov na realizácie. Spoznajte naše novinky aj obľúbené výrobky a vytvorte si svoj vysnívaný záhradný priestor.

VIAC >>

Nový
Poznáme výhercov 4. ročníka súťaže pre stredné školy Garden Semmelrock

Tešíme sa, že sa nám tento rok prihlásilo množstvo zaujímavých projektov, ktoré boli vypracované na vysokej úrovni a výber bol pre komisiu veľmi náročný. Každý rok nám prichádzajú kvalitnejšie, precíznejšie vypracované práce s moderným pohľadom na záhradnú architektúru.

VIAC >>

Nový
Aplikácia GardenVisions

Navrhnite si vlastnú terasu, príjazdovú cestu alebo záhradnú dlažbu s našou novou aplikáciou. Semmelrock GardenVisions vám umožňuje vytvárať vizualizácie prostredia vášho domova s preferovaným dizajnom dlažby alebo platní Semmelrock.

VIAC >>

Nový

Náš aktuálny katalóg produktov

Hľadáte nové inšpirácie?

V našom aktuálnom katalógu nájdete množstvo riešení, nové formáty a dizajn spevnených plôch - dlažby, platne, ale aj plotové systémy a ďalšie záhradné riešenia. 

VIAC >>

 

Nový

Široká sieť predajcov

Získajte cenovú ponuku

V prípade záujmu o cenovú ponuku, aktuálnu dostupnosť produktov alebo informácie o možnostiach dopravy neváhajte osloviť ktoréhokoľvek z našich predajcov. 

VIAC >>

 

Prečo si vybrať dlažby a platne Semmelrock?

Kalkulácia materiálu

Nechajte si vypracovať profesionálny nápočet materiálu na vašu stavbu spolu s cenovou ponukou.

Produkty

Vyberte si zo širokého portfólia produktov Wienerberger.