Semmelrock Stein+Design

Semmelrock logo
  • Rozmanité možnosti použitia
  • Koncepčné riešenia vďaka produktovým rodinám
  • Trvanlivosť a ľahká údržba
  • Množstvo rozličných doplnkov

Ponuka dlažby a platní pre spevnené plochy aj záhradné riešenia

Vďaka širokému sortimentu výrobkov poskytuje spoločnosť Semmelrock riešenia pre všetky spevnené povrchy bez rozdielu ich účelu. Či už ide o záhradu a okolie rodinného domu, príjazdovú cestu, námestie, cestnú komunikáciu, parkovisko alebo chodník, dlažby a doplnky Semmelrock oživia každý priestor pri dodržaní požadovanej funkčnosti a kvality.

Dlažby, platne a doplnky Semmelrock, ako sú ploty a murovacie systémy, schody, palisády a obrubníky, si môžete vybrať v rôznych rozmeroch, textúrach a farbách, aby zodpovedali vašim kreatívnym nápadom a atmosfére okolia.

Objavte produkty Bradstone

Máte priestor v okolí svojho domu, no chýba mu charakter? Premeňte svoje predstavy na realitu s naším najväčším produktovým radom rodiny Bradstone. Vyberte si z nekonečných možností dizajnu, veľkostí a štýlov, ktoré  u vás doma navodia atmosféru romantického vidieka, či modernej súčasnosti. 

VIAC >>

Poznáme výsledky 1. ročníka súťaže pre stredné školy "Okolo nás"

Teší nás, že aj tento rok sa do súťaže prihlásilo množstvo zaujímavých projektov vypracovaných na vysokej úrovni. Komisia mala neľahkú úlohu pri výbere, pretože každý projekt bol jedinečný a zároveň odrážal osobitý vzťah mladých talentov s daným miestom. 

VIAC >>

Aplikácia GardenVisions

Navrhnite si vlastnú terasu, príjazdovú cestu alebo záhradnú dlažbu s našou novou aplikáciou. Semmelrock GardenVisions vám umožňuje vytvárať vizualizácie prostredia vášho domova s preferovaným dizajnom dlažby alebo platní Semmelrock.

VIAC >>

Náš aktuálny katalóg produktov

Hľadáte nové inšpirácie?

V našom aktuálnom katalógu nájdete množstvo riešení, nové formáty a dizajn spevnených plôch - dlažby, platne, ale aj plotové systémy a ďalšie záhradné riešenia. 

VIAC >>

 

Široká sieť predajcov

Získajte cenovú ponuku

V prípade záujmu o cenovú ponuku, aktuálnu dostupnosť produktov alebo informácie o možnostiach dopravy neváhajte osloviť ktoréhokoľvek z našich predajcov. 

VIAC >>

 

Prečo si vybrať dlažby a platne Semmelrock?

Kalkulácia materiálu

Nechajte si vypracovať profesionálny nápočet materiálu na vašu stavbu spolu s cenovou ponukou.

Produkty

Vyberte si zo širokého portfólia produktov Wienerberger.