Dizajn a rôznorodosť povrchov

Dizajn a rôznorodosť povrchov

Objavte možnosti variantov povrchov dlažieb a platní

Používaním vybraných surových materiálov dosahujeme nielen extrémnu výdrž, ale taktiež ale aj špeciálny vzhľad našich dlažieb a platní, ktoré sú vhodné na súkromné aj verejné plochy. Vďaka vybraným materiálom, akými sú prírodné kamenné úlomky, piesok a farbivá, vytvárame náš prémiový povrchový dizajn. Funkčnosť dlažby však zostáva plne zachovaná.

Textúrovaný povrch

Medzinárodne patentovaná výrobná technika vytvára na povrchu prirodzene pôsobiacu textúru, vďaka čomu vyzerá každá dlažba alebo platňa jedinečne. Ostré hrany Umbriana sú súčasťou jeho osobitého vyžarovania a pripomínajú rezaný prírodný kameň.

Colorflow povrch

Vďaka jemne doladenej kompozícii viacerých farieb sa dosiahne nuansujúci povrch s osobitým tieňovaním. Súhra jemne ladených farebných kompozícií vytvára na expresívnom povrchu výrazný nádych.

Colormix povrch

Zmes viacerých medzi sebou namiešaných farieb vytvára na každej dlažobnej kocke živú a harmonickú hru farieb. S takýmto povrchom plocha nikdy nevyzerá nudne.

Otĺkaný povrch

Jednotlivé dlažbové kocky sú navzájom otĺkané v špeciálnych bubnoch. Tým sa docieli povrch s otlčenými nepravidelne lámanými hranami, ktoré navodzujú rustikálny dojem.

Pieskovaný povrch

Povrch je jemne zdrsnený a nadobudne jemnú štruktúru a hodvábne matný vzhľad.

Povrch so štruktúrou dreva

Pomocou použitia špeciálnej výrobnej metódy liateho betónu pôsobí tento povrch s textúrou prírodného dreva pozoruhodne realisticky. Dlhodobá alternatíva dreva.

Vymývaný povrch

Tento povrch je tvorený jemným kamenivom, ktoré zvýrazňuje pôvodnú “prírodnosť ”. Tento povrch sa vyznačuje intenzívnym leskom.

Štruktúrovaný povrch

Štruktúrované povrchy sú replikou prírodných kameňov. Jemná štruktúra, zvetrané hrany a úmyselne vytvorené výškové rozdiely prispievajú k prirodzenému vzhľadu.

Betónový povrch

Tento povrch je tvorený nášľapnou vrstvou z kremičitého piesku, resp. z pohľadového betónu. Je k dispozícii v niekoľkých farbách a farebných odtieňoch. Betónový povrch bez dodatočného spracovania vyzerá jednoducho a elegantne.

AirPave porcelánové platne

AirPave porcelánové dlaždice sú dostupné v rôznych variantoch povrchov. Od štruktúrovaného cez melírovaný povrch, až po povrch so vzhľadom dreva.

Tehlový povrch

Prírodný povrch vo vysokohodnotných, extra vypálených tónoch.

Kartáčovaný povrch

Povrch je upravený špeciálnym kartáčovaním. Výsledkom je zamatovo jemný povrch.

Kam ďalej?

Mapa predajných miest

Kde nakúpiť dlažby a platne Semmelrock?

Pozrite sa na našu mapu partnerských miest, kde záhradnú dlažbu a platne jednoducho nakúpite. Vyberte si predajné miesto najbližšie k vám!

Cenníky

Cenníky produktov

Rozmýšľate o našich materiáloch, no nepoznáte cenu? Pozrite sa do našich cenníkov pre produkty Porotherm, Tondach, Terca, Penter a Semmelrock.

Kontakty na obchodných reprezentantov

Kontakty na obchodných reprezentantov

Hľadáte špičkových odborníkov a poradcov na produkty Penter a Semmelrock, potrebujete technické poradenstvo? Sme tu pre vás.
 

Kalkulácia materiálu

Nechajte si vypracovať profesionálny nápočet materiálu na vašu stavbu spolu s cenovou ponukou.

Produkty

Vyberte si zo širokého portfólia produktov Wienerberger.