Technické poradenstvo

Technické poradenstvo

Sme tu pre vás pri výbere produktov aj ďalších otázkach

Bezplatné technické poradenstvo a službu grafického návrhu plochy poskytujeme všetkým záujemcom a zákazníkom už od roku 2002. Za toto obdobie sa rozširoval náš sortiment výrobkov aj rozsah našich služieb zákazníkom. Sme vám preto plne k dispozícii na zodpovedanie akýchkoľvek otázok k nášmu sortimentu, ktoré majú informačný alebo odborno-technický charakter.

Kontaktujte nás

Sme vám k dispozícii telefonicky, e-mailom alebo osobne v Seredi

Oddelenie technického poradenstva

Peter Futo (+421 31 285 53 11)

Email: poradenstvo.sk@semmelrock.com

Telefonicky je vám oddelenie technického poradenstva k dispozícii v pracovných dňoch od 8:00 hod. do 16:00 hod. Osobné stretnutie odporúčame dohodnúť si vopred.

 

Vyžiadajte si grafický návrh plochy

Získajte lepšiu predstavu o svojom vysnenom priestore

Ponúkame vám bezplatnú službu grafického návrhu plochy. Okrem samotného návrhu získate aj výkaz materiálu a orientačnú cenovú ponuku na zrealizovanie návrhu.

VIAC >>

 

Technické poradenstvo pre výber dlažby, platní a produktov Semmelrock

Odporúčania pri výbere dlažby a záhradného riešenia

Radi vám pomôžeme vybrať vhodnú dlažbu či plotový systém, ktoré budú vizuálne vhodné k domu či do prostredia, v ktorom plánujete zrealizovať svoje predstavy. Poskytneme vám odporúčania a poradíme vhodné kombinácie našich výrobkov, ktoré budú spĺňať vaše požiadavky na funkčnosť aj estetiku.

Praktické rady k riešeniam na mieru

Na detailoch záleží. Poskytneme vám cenné rady, ako doriešiť problematické zákutia priestoru, premostiť výškové nezrovnalosti plochy alebo iné špecifické potreby súvisiace s pokládkou dlažby, výstavbou plotového systému či doplnkov.

Technické vlastnosti výrobkov

Rozumieme, že nie každý sa vyzná v technickej dokumentácii. Radi vám preto vysvetlíme jednoducho a prakticky všetko, čo vás zaujíma. Či už sú to pojmy ako rastrový rozmer dlažby, pochôdznosť a pojazdnosť dlažby, dlažba s fázou a bez fázy či iné pojmy a informácie uvedené v technických listoch a ďalších dokumentoch.

Podkládka dlažby či výstavba múrikov a schodov

Máme pre vás k dispozícii množstvo návodov, praktických brožúr a pracovných postupov v digitálnej forme, ktoré vám pomôžu v prípade svojpomocnej realizácie vášho sna a v prípade potreby sme tu pre vás vždy, keď budete potrebovať ďalšie informácie.

Predstavenie vzorkovej záhradky

Naša vzorková záhrada pred výrobným závodom v Seredi s rozlohou pribl. 4000 m2 poskytuje ukážku väčšiny produktov nášho aktuálneho sortimentu. Je verejne dostupná a otvorená 24 hodín, 365 dní v roku. V prípade záujmu vás ňou radi prevedieme a bližšie vám predstavíme všetky produkty, ktoré vás zaujmú.

Osobné konzultácie

V našej kancelárii pre zákazníkov v administratívnej budove pri výrobnom závode v Seredi vás na vopred dohodnutom stretnutí radi privítame a prejdeme si vaše otázky, predstavy a nájdeme vhodné riešenie.

Grafický návrh plochy zdarma

Vďaka návrhu plochy v programe AutoCAD získate lepšiu predstavu o vzniknutom priestore, ale tiež praktický podklad na správne uloženie dlažieb, platní či plotových tvárnic. Súčasťou služby je aj kalkulácia potrebného množstva na zrealizovanie návrhu. Či už plánujete vytvoriť nové chodníky, príjazdovú cestu, terasu, okolie bazéna alebo oplotenie z našich výrobkov, služba grafického návrhu plochy je tu pre vás. Viac informácií nájdete v sekcii Grafický návrh plochy.

Poradenstvo pre architektov a projektantov

Sme tu aj pre všetkých odborníkov, ktorí hľadajú informácie k plánovanej výstavbe či rekonštrukcii domov, záhrad alebo verejných plôch.

Infraštruktúrne riešenia

Zaoberáme sa aj poradenstvom a prípravou grafického návrhu plochy pre architektov a projektantov verejných plôch, príp. zástupcov odborných firiem či verejnej správy. Či už sú to námestia, autobusové stanice, chodníky v obci alebo parkoviská, vieme vám poskytnúť odborné poradenstvo či prispôsobiť sa netradičným požiadavkám.

Odporučenie realizačných firiem

Medzi naše partnerské spoločnosti patria aj mnohé realizačné firmy so špecializáciou na kladenie dlažieb, príp. všeobecnú stavebnú činnosť. Realizačným spoločnostiam poskytujeme možnosť vzdelávania sa, aby čo najlepšie poznali naše výrobky a vhodne s nimi pracovali.

Odporučenie predajcov

Kompletný zoznam predajcov nájdete na našej webstránke v sekcii Kde kúpiť. V prípade záujmu sa však neváhajte obrátiť na nás, radi vám odporučíme predajcu vo vašom okolí.

 

Kalkulácia materiálu

Nechajte si vypracovať profesionálny nápočet materiálu na vašu stavbu spolu s cenovou ponukou.

Produkty

Vyberte si zo širokého portfólia produktov Wienerberger.