Kroyers Plads; facing bricks, roof tiles, brick slips, Brick Award Nominee 2018; VLA - Vilhelb Lauritzen Architects and COBE; Photo:  Helene Høyer Mikkelsen

Brick Award

 
Ocenenie Wienerberger Brick Award sa udeľuje od roku 2004 v dvojročných cykloch. Ambíciou súťaže, ktorá bude v roku 2020 vyhlásená po deviatykrát, je poukázať na potenciál tehly pri realizácii moderných a inovatívnych budov.

Už viac ako dekádu Wienerberger AG usporadúva každé dva roky medzinárodnú súťaž Wienerberger Brick Award, platformu pre výnimočnú tehlovú architektúru a jej architektov. Spoločnosť Wienerberger začala s projektom v roku 2004, aby zdôraznila krásu tohto prírodného materiálu a dokázala, že architektúra využívajúca tehly je vzrušujúca, výnimočná a najmä moderná.

Aj keď je spoločnosť Wienerberger usporiadateľom ceny, Brick je nezávislé ocenenie a použitie produktov Wienerberger nie je rozhodujúcim faktorom pre účasť. V posledných rokoch boli predložené projekty z celého sveta a nominácie a víťazi boli vybraní naprieč širokým spektrom výrobcov a typov tehál vo všetkých farbách a tvaroch. 

Kalkulácia materiálu

Nechajte si vypracovať profesionálny nápočet materiálu na vašu stavbu spolu s cenovou ponukou.

Produkty

Vyberte si zo širokého portfólia produktov Wienerberger.