Ksiaz Castle in Poland with red angobe beaver roof tile

Rekonštrukcie

Už po stovky rokov je strešná krytina Tondach považovaná za materiál vhodný nielen na rekonštrukcie striech rodinných a obytných domov, ale aj na zámky, kláštory a iné historické stavby. 

Nároky na rýchlosť výstavby, cenu materiálov a zložité technické riešenia vedú často k nevhodnému výberu stavebného materiálu, ktorý vydrží kratšiu dobu, ako investor očakáva. 

Snaha ušetriť čo najviac sa nemusí vyplatiť a je možné, že bude nutné riešiť nákladnú rekonštrukciu. Preto je veľmi dôležité pri stavbe domu ale aj pri jeho rekonštrukcii zvážiť všetky vplyvy, ktoré budú na stavbe pôsobiť a vybrať čo najvhodnejší stavebný materiál. 

 

Rekonštrukcia strechy

Kedy treba myslieť na rekonštrukciu strechy a na čo si dávať pozor?

Rekonštrukciu strechy by ste rozhodne nemali brať na ľahkú váhu. Ide predsa o vašu strechu, ktorá chráni váš domov po desiatky rokov. Výber strešnej krytiny by mal zodpovedať nie len estetickým požiadavkám, ale hlavne kvalite. Stavte na pálenú škridlu.

 
àüp

Potrebujete poradiť?

Potrebujete novú strechu? Nechajte si zadarmo poradiť a získate nielen profesionálne poradenstvo priamo u Vás doma, ale aj ďalšie bezplatné služby a výnimočné zľavy.

Špecialista na strechy Tondach

Kalkulácia materiálu

Nechajte si vypracovať profesionálny nápočet materiálu na vašu stavbu spolu s cenovou ponukou.

Produkty

Vyberte si zo širokého portfólia produktov Wienerberger.