Semmelrock novinky 2022

Katalóg Semmelrock 2022: Novinky aj obľúbené klasiky

Spoznajte krásne tohtoročné dizajnové nápady. Máme pre vás katalóg plný inšpirácií aj produktov k realizícii vašich vysnívaných záhradných priestorov.

Pripravte sa na svoj jarný záhradný projekt. Prinášame Vám množstvo inšpirácií, praktických tipov a návrhov na realizácie s využitím našich dlažieb, platní, plotových systémov a množstva doplnkov v novom Semmelrock katalógu Inšpirácie pre krajšie mesto, obec, záhradu 2022. Nájdete v ňom viaceré zaujímavé novinky aj obľúbené výrobky, s ktorými si vytvoríte svoj vysnívaný záhradný priestor.

Katalóg Semmelrock 2022

Dokonalý dizajn vonkajších priestorov

  • Objavte harmóniu dlažieb.
  • Vytvorte si ideálny priestor s rodinami produktov Semmelrock. 
  • Spoznajte krásne dizajnové nápady a inšpirujte sa našimi novinkami.

 

>> PREZRIEŤ ONLINE

Predstavujeme vybrané novinky 2022

Tento rok sme rozšírili ponuku o zaujímavé melírované, ale aj rustikálne otĺkané dlažby. Doplnili sme tiež vybrané farebné varianty obľúbených produktov. Inšpirovať sa môžete aj novými, štýlovými platňami CARAT, ktoré prinášajú noblesu a moderný vzhľah vašej terasy. Dobré správy máme však aj pre záujemcov o nový plot či záhradný múrik.  

Bradstone Mountain Block múr

pieskovcová

Vyzerá skutočne ako z prírodného kameňa a umožňuje postaviť rovné a okrúhle múry a spájať jednotlivé bloky nasucho ako aj lepením. Produktový rad Mountain Block si nájde svoje uplatnenie v záhradách, na terasách, múroch či ohraničeniach kvetinových plôch. 

Nová pieskovcová farba múru je vhodná na kombináciu s produktovou rodinou Bradstone Old Town v pieskovcovom prevedení. 

Nový

CARAT platne

CARATmondego, CARATvertino, CARATsantino

Elegantné platne pre nadčasový dizajn. Veľký formát a jemné farebné odtiene sa hodia ku každej modernej architektúre. Takto môžete skombinovať rôzne typy dizajnov a vytvoriť atraktívny vizuálny vzhľad vášho exteriéru.

Nové platne CARAT dopĺňajú minuloročnú novinku - platne CARATfinezza.

Nový

Castello rustico kombi

lávovo-sivá melírovaná, grafitová melírovaná

Castello rustico kombi s textúrou napodobňujúcou starožitné povrchy vytvára majestátny dojem a podmanivý štýl pripomínajúci staré časy. Nepravidelne otĺkané hrany a jemné nerovnosti citlivo podčiarkujú rafinovaný štýl a neodolateľné čaro kombinovanej formy dlažby.

Produkt je predávaný v šikovnom nevratnom balení - Big Bagu.

Nový

Plato kombi

škoricová melírovaná, grafitová melírovaná

Plato kombi dlažba s hladkým povrchom môže byť ušľachtilým doplnkom vašich riešení v klasickom aj romantickom štýle. Rôzne formáty dostupné v rámci kombinovanej formy umožňujú flexibilné využitie a vytváranie jednoduchých priestorových návrhov, ktoré sa budú líšiť elegantným minimalizmom.

Nový

AirPave Salero

terrazzo

Porcelánové platne AirPave Salero terrazzo zachovávajú nadčasovú eleganciu klasického vzhľadu teraca a vystihujú súčasné nároky na dizajn terás a záhradných chodníkov.

Nový

Ďalšie novinky 2022 - záhradné platne a dlažba