Wienerberger - Kariera

Kariéra v spoločnosti Wienerberger

Spoločnosť Wienerberger je popredným výrobcom stavebných materiálov, ktorá zamestnáva viac ako 17 tisíc zamestnancov v 28 štátoch sveta. Vo svojich 215 závodoch vyrába ekologické a udržateľné stavebné materiály, ktoré pomáhajú vytvárať kvalitné, trvácne, energeticky efektívne a zdravé bývanie.

Porotherm

Tehla je, ako 100 % prírodný materiál, tým najlepším predpokladom pre zdravý dom a zdravé bývanie.

Tondach

Pálené škridly Tondach sú vhodné ako pre novostavby, tak pre rekonštrukcie rodinných domov. Tondach je čisto prírodný produkt so zárukou až 33 rokov.

Terca

Lícové tehly TERCA sa vyrábajú lisovaním a sú vypaľované pri teplote 1100 °C, čím hlina dostáva vlastnosti blízke kamenine. 

Penter

Tehlové dlažby Penter vznikajú na základe pálenia prírodnej hliny. Sú stálofarebné, vyznačujú sa svojou životnosťou a odolnosťou.

Semmelrock

Objavte dlažby, platne, plotové systémy a doplnky Semmelrock, s ktorými vytvoríte jedinečné záhradné riešenia okolo celého domu. 

Naši zamestnanci

Úspešný príbeh firmy vytvárajú naši zamestnanci. Vďaka ich profesionalite, nadšeniu a podnikavému duchu sme lídrom aj na slovenskom trhu. Veríme, že spolu dokážeme priniesť na trh trvalé hodnoty a vytvárať domov či životný priestor nielen pre seba, ale aj pre ďalšie generácie.

Two factory workers overlooking process

Prečo pracovať u nás?

Pre našich zamestnancov poskytujeme stabilné zázemie, príjemné a férové pracovné prostredie a miesto pre neustály rozvoj. Na Slovensku ponúkame pracovné miesta v troch výrobných závodoch v Boleráze, Seredi a Zlatých Moravciach a v centrále spoločnosti, v Bratislave. Sme lídrom na trhu, ale je toho ešte veľa, čo sa dá vylepšiť. Budeme radi, keď sa pridáš k nám a pomôžeš nám rásť a byť ešte lepším zamestnávateľom.

Naše benefity

Zľavy

Zľava na nákup tovaru v rámci skupiny Wienerberger.

Vzdelávanie

Podpora vzdelávania a rozvoja.

Teambuilding

Pravidelný teambuilding.

Príplatky

Príplatok za nadčas nad rámec zákona.

Podujatia

Športový deň a vianočný večierok.

Odmeny

Odmeny pri životných a pracovných jubileách.

Pitný režim

Káva, čaj, voda na pracovisku.

Kalkulácia materiálu

Nechajte si vypracovať profesionálny nápočet materiálu na vašu stavbu spolu s cenovou ponukou.

Produkty

Vyberte si zo širokého portfólia produktov Wienerberger.