Jesenná ponuka Semmelrock

Jesenná ponuka


Keď príroda volá po oddychu, zahaľuje všetko živé do pestrých farieb, a miesto horúčav prichádza príjemný vánok, vieme, že prišla jeseň. Obdobie, kedy sa miesto letných dovoleniek presúvame do svojich záhrad a pripravujeme stromy, rastliny a naše terasy na zimné obdobie. Využiť môžete tento čas aj na dokončenie novej terasy, príjazdovej cesty alebo chodníkov a vychutnajte si spoločné chvíle s rodinou.

Aj tento rok vám prinášame špeciálnu jesennú ponuku produktov, ktorej súčasťou je aj niekoľko noviniek. Vyberte si to najkrajšie pre váš dom či záhradu.

Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o. ako výrobca a predajca betónových výrobkov pripravila v termíne od 21. 9. 2022 do 30. 11. 2022 špeciálnu jesennú ponuku “Spoznajte harmóniu dlažieb“. Výhodnejšie si tak môžete kúpiť dlažbu, platne, plotové a múrové systémy a ďalšie doplnky. Jesenná ponuka platí u všetkých zmluvných predajcov.


Zároveň sa môžete zapojiť do našej súťaže Nová záhrada od Semmerlocku a vyhrať 3 x 500 eur. Čo je potrebné? Kúpiť dlažbu, zrealizovať pokládku, zaregistrovať svoju realizáciu s priloženými fotkami na www.zahradasemmelrock.sk.

Vdýchnite nápaditosť vašim projektov a pripravte sa na skvelý čas na vašej terase.