Fotografia referencie Bory bývanie
© Penta Real Estate

Tehla v novej mestskej štvrti

Projekt Bory Bývanie priniesol do Bratislavy kvalitné bývanie za rozumnú cenu. Prví obyvatelia novovznikajúcej štvrte sa môžu tešiť na pokojný život medzi tehlovými stenami.

Developer od začiatku dbal na výber materiálov, ktoré by zaručili vysokú kvalitu bývania, ale zároveň by projekt zbytočne nepredražili. Prvá fáza projektu Bory Bývanie je preto postavená z tehly Porotherm, ktorá ponúka komplex vynikajúcich a rokmi overených vlastností.

Vytúžené ticho

Potenciálni klienti sa pri kúpe bytu často pýtajú, či sú dostatočne zabezpečené akustické vlastnosti deliacich konštrukcií. Prísne požiadavky projektu Bory Bývanie na odhlučnenie bytov sa podarilo splniť zhotovením akustických stien z tehál Porotherm AKU MK.

Tri výhody akustických tehál

Tehly Porotherm AKU MK spájajú v sebe hneď tri výhody, ktoré ocení každý majiteľ bytu či domu. Zabezpečujú účinnú ochranu proti nežiaducemu hluku, tepelnú stabilitu vnútorných priestorov a vysokú únosnosť muriva.

Zdravé bývanie

Tehlové murivo výborne akumuluje teplo. Masívne steny z tehál preto zabraňujú rýchlemu prehriatiu interiéru. Stabilnú teplotu v miestnostiach pri zmenách vonkajšej teploty v priebehu dňa či v prechodných obdobiach pomáhajú udržiavať aj vnútorné priečky. Tie sú zhotovené z brúsených tehál Porotherm Profi v hrúbkach 250, 140 a 115 mm. Spolu s prirodzenou schopnosťou tehly regulovať vlhkosť, vytvárajú predpoklad na zdravé a príjemné bývanie.

Brúsené tehly Porotherm sú praktické pre rýchly postup stavebných prác, ľahko sa na ne nanáša omietka. Obyvatelia projektu Bory Bývanie si vďaka ich vysokej únosnosti môžu bez obáv montovať na steny rôzne kusy nábytku a doplnkov.

Recept na úspech

Jednoduchá funkčná architektúra, osvedčené stavebné materiály spolu s dobrým pomerom ceny sa prejavili na stopercentnej úspešnosti predaja projektu Bory Bývanie. V tejto lokalite preto onedlho vyrastú ďalšie fázy rezidenčného bývania i zodpovedajúca občianska vybavenosť.

Fotogaléria

Chcete vidieť viac referencií?